تخته زیر پایی

تخته زیر پایی

تخته زیر پایی

 

تخته زیر پایی یکی پرمصرف ترین تجهیزات و ابزارهای ساختمانی در ساخت و ساز ها می باشد . از این تخته ها برای حفاظت جان کارگران استفاده می شود . این تخته ها در اندازه ها و ابعاد مختلف تولید می شوند و در مصارف مختلف نیز به کار می روند . تخته زیر پایی در کشور ما از دو نوع چوب ساخته می شود تخته زیر پایی روسی و تخته زیر پایی ایرانی .

انواع تخته زیرپایی

  • تخته زیر پایی روسی : طول این تخته ها متغییر است و از 3متر تا 6 متر موجود است . ضخامت این تخته ها 5/2 سانتی متر است و عرض آن ها مانند تخته های روسی دارای عرض های مختلف هستند .
  • تخته زیر پایی ایرانی : طول این تخته ها 4متر و ضخامت آن ها 5/2 متر و عرض آن ها از 10 تا 15 سانتی متر می باشد .

این تخته ها روی دابست ها مختلف قرار می دهند و کارگران روی آن ها می ایستند و کار خود را انجام می دهند .

ویژگی های تخته زیر پایی

  • این تخته ها در برابر عوامل مختلف مانند رطوبت , گرما و سرما مقاومت می کنند و این ها تاثیر زادی در این تخته ها نمی گذارد .
  • این تخته ها از استحکام و مقاومت کافی برخوردارند و در هنگامی که کارگران روی آن ها قرار می گیرند از مقاومت آن اطمینان دارند .
  • مقاومت بالای تخته ها باعث افزایش ایمنی کارگران در حین کار می شود و کارگران در حال انجام کار بروی آن که می ایستند تکان و لغزش ندارد.
  • این تخته ها بسیار سبک هستند و به همین دلیل می توان از آن ها درساخت ساختمان های مختلف بهره برد .
  • این تخته ها برای استفاده های طولانی بسیار مناسب می باشند .
  • طول عمر این تخته ها زیر پایی بالا است و این موضوع به چوب به کار رفته در آن ها مربوط است .
  • این تخته ها در برابر پوسیدگی و خمیده شدن مقاومت دارند و سریع فرسوده و از بین نمی روند .

خرید تخته های زیرپایی

برای خرید این تخته ها شما باید به کیفیت چوب مصرفی در آن دقت شود . شرکت تنهاوود شرکتی است که فعالیت خود را از سال 1380 شروع کرده و در تولید و فروش تجهیزات وابزارهای ساختمانی فعالیت می کند . شما می توانید با مشورت و تحقیق درباره پروژه خود تمامی تجهیزات مورد نیاز پروژه را از این شرکت تهیه نمایید .

شرکت تنهاوود علاوه براین که همه این تجهیزات را به صورت نو در اختیار شما قرار می دهد با تعمیر و باسازی ابزار ها و تجهیزات آن ها را به صورت دست دوم و کار کرده نیزبه فروش می رساند و با این کار به صرفه جویی ملی کمک شایانی می کند . شما با توجه به بودجه و امکانات مالی که برای انجام پروژه در نظر گرفته اید این تجهیزات و ابزار ها را به صورت نو یا دست دوم و کارکرده تهیه کنید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *