قیمت چوب ام دی اف 3 میل

قیمت چوب ام دی اف 3 میل

قیمت چوب ام دی اف 3 میل

قیمت چوب ام دی اف 3 میل :تخته های چوبی مختلفی برای کاربردهای مختلف تولید می شوند . این تخته ها را برای ساخت انواع مختلف وسایل های چوبی استفاده می کنند . یکی از این تخته های بسیار پر کاربرد که در سال های اخیر استفاده از آن به ویژه برای تزیینات داخلی ساختمان بسیار رواج پیدا کرده است تخته های ام دی اف است .

چوب ام دی اف چیست و چگونه تولید می شوند ؟ ( قیمت چوب ام دی اف 3 میل )

ام دی اف تخته ای فیبری است که چگالی آن ها متوسط است و برای ساخت آن از روش های خشک استفاده می شود . چگالی ام دی اف از 650 تا 800 کیلوگرم بر متر مکعب متغییر است . این تخته ها را برای تزیین کردن و بالا بردن دوام شان روکش می کنند . برای روکش کردن کاغذ های طرح دار را با چسب می پوشانند و به تخته ها پرس می کنند .

تخته های ام دی اف در اندازه ها و ابعاد مختلف تولید می کنند . این تخته ها را در کارهای مختلف استفاده می کنند . در کارهایی مانند ساخت کابینت های آشپزخانه و یا کمد ها از این تخته ها استفاده می کنند . این تخته ها از لحاظ ساخت انواع مختلفی دارند .

انواع ام دی اف ( قیمت چوب ام دی اف 3 میل )

ام دی اف نازک : این تخته ها ضخامت هایی 8/1 میلی متر تا 5/2 میلی متر , از 5/2 میلی متر تا 6 میلی متر و 4 تا 6 میلی متر دارند که از آن ها در کارهای مختلف استفاده می شود . از این تخته های ام دی اف در کاربردهایی مانند کف کشو, پشت کابینت , رویه درها و غیره استفاده می کنند . تمام کارهایی که با ام دی اف های معمولی انجام می گیرد با این ام دی اف ها نیز انجام می گیرد .

ام دی اف ضخیم : ام دی اف های ضخیم در ضخامت های 30 میلی متر تا 45 میلی متر و 45 میلی متر تا 60 میلی متر تولید می شوند . از این تخته های ام دی اف برای ساخت مواردی مانند ستون ها ,  پایه های میز , رویه کاری کابینت ها , کف های نیمکت ها , طاق ها و دیگر مواردی که به صفحات ضخیم ام دی اف نیاز داشته باشند .

 

ام دی اف ( با فرمالدئید کم ) : فرمالدئید ام دی اف ها از 30 میلی گرم در هر گرم باید کم تر باشند . از این ام دی اف در کاربرد هایی مانند مبلمان , دکوراسیون داخل خانه و سایر موارد استفاده می شود . در جاهایی که از این ام دی اف استفاده می شود باید تهویه مناسبی وجود داشته باشد تا بتواند فرمالدئید را از محیط خارج کنند .

قیمت چوب ام دی اف 3 میل

قیمت چوب ام دی اف 3 میل متناسب با کیفیت آن تعیین می شود . شرکت تنهاوود محصولات خود را با بهترین کیفیت به مشتریان خود عرضه می کند این شرکت محصولات و ابزارهایی که در ساختمان سازی و دکوراسیون داخل خانه به کار می رود را تولید و به فروش می رساند .

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *