تخته سه لایی روسی

تخته سه لایی روسی ارزان

تخته سه لایی روسی ارزان و کاربرد آن

تخته سه لایی روسی ارزان :تخته ای که کاربرد های مختلف و متفاوتی را دارد و از پرمصرف ترین فرآورده های چوبی است . این تخته ها از برند ها و کیفیت های مختلف در بازار موجود است . که از هر کدام از این تخته ها در کاربردهای مختلف بهره می برند .

تخته سه لایی روسی ارزان

 پلی وود  روسی برای ساخت این نوع از تخته ها کنده های چوب را به صورت ورق های نازک چوب برش می دهند سپس این ورقه های نازک چوب را توسط چسب های مختلف به هم می چسبانند . این لایه ها را به گونه ای به لایه ی قبلی می چسبانیم که رگه های آن ها با هم مخالف باشد و این لایه ها عمود بر یکدیگر باشد .

برای تخته هایی که از کیفیت بالایی برخوردارند از چسب هایی با کیفیت بالا نیز استفاده می نمایند ازجمله این چسب ها که در برابر آب و مانند آن بسیار مقاوم است رزین می باشد . از چسب های دیگری نیز برای چسباندن این تخته ها استفاده می شود مانند خمیر نشاسته , چسب حیوانی یا کازیین از این جمله هستند . این چسب ها مقاومت کم تری نسبت به رزین دارند و در تخته های سه لایی که از کیفیت های پایین تری برخوردارند استفاده می شوند .

انواع مختلف تخته سه لایی روسی ارزان

  • تخته سه لایی سخت چوب : این تخته ها برای این سخت چوب نامیده می شوند که از درختانی که سخت چوب هستند ساخته می شوند . درختانی مانند توس , ماهون , بلوط و … از این نوع درختان هستند . تخته هایی که از چوب این درختان تولید می شونداز با کیفیت ترین تخته های سه لایی محسوب می شوند .
  • تخته سه لایی نرم چوب : این تخته ها را از درختانی که دارای چوب نرم هستند می سازند . درختان کاج و سرو برای ساخت این نوع تخته سه لایی مورد استفاده قرار می گیرند . این تخته ها که از این درختان نرمچوب ساخته می شوند از کیفیت پایین تری نسبت به تخته سه لایی هایی که سخت چوب هستند دارند .

این تخته ها در کشورهای مختلف ساخته می شوند و با برند های مختلف و هم چنین ابعاد گوناگون در بازارهستند . از هر کدام از این تخته ها برای مصارف گوناگون استفاده می شود . یکی از بهترین تخته های سه لایی تخته سه لایی روسی است.

در کشور ما نیز این تخته ها چند سالی است که تولید می شوند و بیش ترین مصرف این تخته ها در کشور در صنایعی هم چون صنعت مبلمان سازی و صنایع دستی و کارهای هنری بهره می برند .

تخته سه لایی دست دوم

برای خریدتخته سه لایی روسی ارزان شما انتخاب های متنوعی خواهید داشت یکی از این انتخاب ها خرید این تخته ها به صورت نو از شرکت تنهاوود است انتخاب دیگر شما می تواند خرید تخته سه لایی دست دوم از این شرکت باشد . در هر کدام از این انتخاب ها شرکت تنهاوود سعی می کند که محصولی با کیفیت را متناسب با قیمت آن به مشتریان خود عرضه نماید .

 تخته چند لایی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *